2006 YILINDA TİCARETİN MERAK UYANDIRDIĞI ALİ RIZA ATASOY’UN HİKAYESİDİR.

Ali rıza atasoy un 2006 yılında Ayasofya da  ki Nalbur iye dükkanının temelini atıp işe başladığı yıllardır.

Daha sonra asma tavan ve inşaat malzemeleri uygulama imalatı ve toptan satışı işleri

İle ilgilendiği zamanlarda olmuştur; ve nihayetinde hali hazırda devlet karayolu caddesi No : 42 de asma Tavan, İnşaat Malzemeleri, Polisa   boya, fırat  plastik, erol  teknik A.Ş. gibi

firmaların yetkili satıcılığını yapmaktadır.

Fırmamız GÜVEN GRUP kurumsallaşma sürecinde satış ve pazarlama sistemine hızla adapte olmaktadır ,bu süreçte müşterilerimize binlerce ürün ve uygun satış ve ödeme kolaylığıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız  GÜVEN GRUP  müşterileri nezdinde güvenilir firma olmuştur.

2011 yılında kurumlara iş yapmak için ikinci firma ihtiyacı hissetmiştir; bu münasebetle  ikinci firma olarak Nakş İnşaat Hafriyat Ticaret Ltd. Şti.ni kurmuştur.

Anahtar teslimi olmak üzere yüklenici ve alt yüklenici pozisyonlarda doğu Anadolu , Karadeniz , Trakya , Marmara ve Akdeniz bölgelerinde tamamlanan ve devam eden projelerimiz mevcuttur.

Güven grup firması satıştan muhasebeye muhasebeden satış sonrası sorunlara kadar her türlü aşamayı büyük bir titizlikle takip eder.

Her sabah erken saatte iş yerini açıp müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara hizmet vermek için olağan üstü performansla işyerinde ekip ve ekipmanlarıyla hazır bekler.ihtiyaç duyduğunuz ürünlerle sizleri buluşturmak için  AR-GE sürecini iyi dizayn ederek sizlere iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Bizleri 2006 yıllarından günümüze taşıyan müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza sonsuz şükranlar sunarız.